Uchwycimy najlepsze
momenty wydarzenia

usługi

produkcja filmowa

Jesteśmy domem produkcyjnym, działającym na rynku od prawie 10 lat. Kompleksowo realizujemy kreatywne produkcje filmowe, angażujące filmy reklamowe i dokumentalne.

W trakcie realizacji dbamy o każdy szczegół, wykazując otwartość i indywidualne podejście do każdego zadania.
Przeprowadzimy Cię przez cały proces tak, byś nie musiał się niczym martwić.

Każdy etap produkcji filmowej jest dla nas niezwykle ważny – począwszy od rzetelnej preprodukcji, przez zorganizowaną realizację zdjęć na planie, do zaawansowanej postprodukcji.

01.

Reklamy i filmy promocyjne

Krótkie filmy reklamowe (15, 30, 45 s) o mocnym i jasnym przekazie, przedstawione w ciekawej formie, dzięki czemu skutecznie przyciągają odbiorcę. Oferujemy realizację spotów reklamowych oraz filmów promocyjnych. Jest to nowoczesne narzędzie marketingowe, które przyniesie Twojej firmie dodatkowe zyski oraz sprawią, że Twoja marka będzie zdobywała uznanie w oczach klientów. Wykorzystaj potencjał filmów reklamowych w swoim biznesie.

02.

Film dokumentalny
i reportaż

Realizacja filmów dokumentalnych dotyczących bieżących wydarzeń lub opartych na faktach archiwalnych, która pozwala w dokładny i obiektywny sposób zgłębić wybrane przez Klienta zagadnienia. Oferujemy realizację filmów dokumentalnych, reportaży (konferencyjnych, eventowych, społecznych) i spotów telewizyjnych, w którą wchodzi dokumentacja tematu oraz proces produkcji

03.

Ujęcia z powietrza

Realizacja zdjęć i nagrań z dronów, także z drona FPV, które są wykonywane przez licencjonowanych pilotów. Niestandardowe ujęcia zdecydowanie wzniosą produkcję na jeszcze wyższy poziom, dodając dynamiki filmowi oraz pokazując scenę z innej perspektywy.

04.

Filmy i zdjęcia produktowe

Materiały produktowe to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy, które niesie za sobą nieograniczoną ilość sposobów pokazania produktu. Zdjęcia i krótkie filmy produktowe zwiększają sprzedaż i przykuwają uwagę odbiorcy, pokazując specyfikę oferowanych produktów i ich działanie, świetnie urozmaicając ofertę.

05.

Aftermovie z eventu

Podczas organizacji eventów warto pomyśleć o zleceniu wykonania relacji foto&video z wydarzenia. Dzięki temu nie tylko zwiększa się jego atrakcyjność, ale także zyskujemy ciekawy materiał do promowania firmy i kolejnych wydarzeń przez nią organizowanych.

06.

Filmy poklatkowe

Dzięki filmom poklatkowym możesz pokazać w kilkusekundowym, dynamicznym materiale długotrwałe procesy. Ta technika idealnie nadaje się do uchwycenia nagrań z długotrwałego projektu, ruchu ulicznego, obiektów przy wschodzie czy zachodzie słońca. Oprócz timelapse wykonujemy także hyperlapse, które polega na tym, że poruszają się nie tylko obiekty, ale również kamera.

07.

Realizacje wielokamerowe

Realizacje wielokamerowe są wykorzystywane podczas różnych wydarzeń – kulturalnych, biznesowych, sportowych. Mogą być transmitowane na żywo w telewizji, w Internecie, czy na telebimach. Dowiedz się więcej na naszej stronie: RobimyLive.pl. Istnieje także możłiwość nagrania wielokamerowego, bez realizacji live. Nagrane materiały możemy dostarczyć w formie surowej lub zająć się ich montażem.

dodatkowe

możliwości

Otrzymasz od nas pełne wsparcie całego zespołu! Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć z konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń firmowych. 

Chętnie pomożemy w przygotowaniu ciekawego scenariusza i dostosowaniu go do Twoich potrzeb. Zadbamy o zapierające dech w piersiach filmy i zdjęcia, a całość urozmaicimy nowoczesnymi animacjami.

01. Obsługa abonamentowaDowiedz się więcej »
Jeśli Twoja firma potrzebuje stałej, cyklicznej obsługi — daj nam znać! W zależności od potrzeb przygotujemy dopasowaną ofertę, dzięki której zaoszczędzisz czas na budżetowanie każdej realizacji sesji i każdego filmu osobno. Ponadto, dostaniesz jasny i przejrzysty cennik usług dodatkowych, które można dowolnie dobierać w ramach jednej miesięcznej faktury.
Sprawdź ofertę

02. ScenariuszDowiedz się więcej »
Stworzenie od podstaw scenariusza dopasowanego do Twojej produkcji przez specjalistów w branży (scenarzysta bądź copywriter) lub oszlifowanie Twojego pomysłu.

03. AnimacjeDowiedz się więcej »
Elementy graficzne i animacje, podsumowujące najważniejsze punkty, nie tylko skutecznie podniosą estetykę i odbiór filmu, ale także ułatwią zapamiętywanie najważniejszych elementów.

04. Koordynacja planu zdjęciowegoDowiedz się więcej »
Nadzorowanie i organizacja prac na planie zdjęciowym. Począwszy od prac preprodukcyjnych takich jak: dobór osób do realizacji filmowej, wybór lokacji, przeprowadzenie castingu, po nadzór prac na planie zdjęciowym.

zainteresowany? Napisz do nas

Razem stworzymy coś naprawdę niesamowitego!

Adres e-mail

hello@hexogroup.pl