Obsługa abonamentowa

Filmy i zdjęcia
na abonament

Regularny content i sztywno ustalony budżet

to dwie główne zalety tego modelu współpracy. To najprostszy sposób na to, by w prosty i skuteczny sposób zadbać o wartościowy content dla Twojego biznesu!

Stworzymy dla Ciebie zewnętrzny dział foto&video

który gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych materiałów, szybką realizację i konsekwentne dążenie do wspólnie ustalonych celów.

elementy

obsługi cyklicznej

01. Filmy

W zależności od Twoich potrzeb, w ciągu miesiąca możemy zrealizować kilka dni zdjęciowych, których efektem mogą być krótkie filmy na Instagram lub TikTok, dłuższe formy na YouTube lub większe reklamy – wszystko zależy od Twoich potrzeb!

02. Zdjęcia

Nieważne, czy potrzebujesz zdjęć produktowych, lifestyle’owych czy eventowych – grunt to regularnie dostarczany content, dzięki czemu Twoje social media będą tętniły życiem.

03. Ujęcia z powietrza

Wszystko z góry wygląda o niebo lepiej. Materiał z powietrza sprawdza się idealnie jako uzupełnienie codziennej komunikacji. Niestandardowe ujęcia zdecydowanie wzniosą produkcję na jeszcze wyższy poziom, dodając dynamiki filmowi oraz pokazując scenę z innej perspektywy. 

04. Transmisje na żywo

Premiery produktów, rozmowa z ekspertem, a może konferencje lub kampanie marketingowe? Live z każdego z tych wydarzeń pozwoli dotrzeć do nieograniczonego grona odbiorców, nawiązać z nimi kontakt i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, NA ŻYWO!

Dodatkowe elementy

obsługi abonamentowej

01. Cykliczne warsztaty i spotkania kreatywneDowiedz się więcej »
Nasz zespół wraz z dedykowanym opiekunem, staje się Twoim działem kreatywnym. Na cyklicznych spotkaniach, razem z Tobą będziemy pilnowali strategii content marketingowej oraz planowali przyszłe działania. Wszystko po to, aby zmaksymalizować potencjał i zwiększyć możliwości Twojej firmy.

02. Backup materiałówDowiedz się więcej »
Rezerwujemy do 8 TB przestrzeni na naszych dyskach, na Twoje: zdjęcia, nagrania oraz projekty. Całość bezpiecznie zarchiwizowane i zbackup’owana. Zawsze możemy wrócić do materiałów i na bieżąco z nich korzystać.

03. Wsparcie przy prowadzeniu social mediaDowiedz się więcej »
Wsparcie w prowadzeniu kanału YouTube / Instagram. Zajmiemy się projektowaniem miniaturek do produkowanych materiałów, a także wesprzemy w planowaniu publikacji tak, by algorytmy działały na Twoją korzyść.

04. Wsparcie strategii i kreacjiDowiedz się więcej »
Zanim zaczniemy współpracować, przeanalizujemy wspólnie strategię, zaplanujemy działania i dobierzemy składowe oferty, aby spełnić Twoje wymagania.

Korzyści związane z
realizacjami cyklicznymi foto&video

Materiały foto&video realizowane w modelu abonamentowym, to rozwiązanie dla każdej firmy, która szanuje swój czas i postanawia regularnie działać w social media. 

Jeżeli potrzebujesz skutecznych materiałów i wsparcia doświadczonej ekipy, która nie tylko zrealizuje zdjęcia i nagrania, ale także wesprze przy planowaniu i publikacji  — mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zaoszczędzisz pieniądze

Planując działania z wyprzedzeniem, optymalizujemy czas pracy, a to sprawia, że zmniejszamy koszty.

Prosta i szybka wycena

Od samego początku wiesz, jaki budżet przeznaczysz na działania foto & video. Nie musisz wysyłać zapytań, ani zmagać się z wycenami. Nigdy nie przekroczysz założonego budżetu.

Zaoszczędzisz czas

Raz zaplanowane działania, realizujemy przez dłuższy czas, dzięki czemu poznajemy lepiej produkt i specyfikę klienta, co sprawia, że każdy kolejny materiał realizujemy szybciej i sprawniej.

Będziesz działał z doświadczonym zespołem

Z nami, Twój dział foto & video, to ekipa doświadczonych osób działających w branży od wielu lat. Mamy specjalistów w każdej dziedzinie. Wiemy, co zrobić, żeby  filmy były ciekawe i angażujące, a algorytmy działały na korzyść klienta.

Utrzymasz regularność

Podstawą sukcesu w social media jest konsekwencja i regularność. Będziemy pilnować, żeby raz zaplanowane działania były realizowane bez najmniejszego zawahania.

Znajdziesz odbiorcę i zwiększysz zasięgi

Wszystko to sprowadza się do zwiększenia zasięgów i poszerzenia grupy odbiorców, która bezpośrednio przełoży się na zwiększenie Twoich zysków.

zainteresowany? Napisz do nas

Razem stworzymy coś naprawdę niesamowitego!

Adres e-mail

hello@hexogroup.pl