Uchwycimy najlepsze
momenty wydarzenia

usługi:

fotografia

01. Reportaż

Tworzymy relacje fotograficzne z eventów sportowych, kulturalnych, politycznych, czy też imprez firmowych i spotkań integracyjnych. Fotografia reportażowa to idealny sposób na relacjonowanie ważnych wydarzeń poprzez ich utrwalenie. Takie zdjęcia są wartościowym materiałem do wykorzystania w działaniach promocyjnych i PR-owych. Można ich użyć m.in. w artykułach, na firmowych social media lub stronie internetowej.

02. Konferencje i szkolenia

Fotografia eventowa to bardzo ważna część marketingu firmy. Zdjęcia z konferencji i szkoleń mogą być wykorzystywane do podsumowania, wydarzenia, wspominania go, a przede wszystkim do dalszego promowania, przynosząc korzyści marketingowe. Dzięki odpowiednim, dynamicznym i kreatywnym zdjęciom, można zbudować profesjonalny wizerunek wydarzenia i jego organizatora. Dobrze wykonany reportaż z konferencji pokaże wszystkie ważne elementy, ludzi, ich emocje i interakcje, dzięki czemu będzie tworzył ciekawą historię, co jest niezwykle ważne w odbiorze wydarzenia także dla tych, którzy w nim nie uczestniczyli.

03. Zdjęcia koncertowe

Fotografia koncertowa to rodzaj reportażu, jednak znacznie różniącego się od pozostałych. Podczas koncertu należy pokazać pasję artysty, jego widownię i interakcje między nimi, co nie jest łatwym zadaniem, gdyż odbywa się w trudnych warunkach. Wpływa na nie słabe oświetlenie czy dynamiczność sytuacji. Aby stworzyć dobry reportaż z koncertu, niezbędne są odpowiedni sprzęt oraz doświadczony fotograf. Zadbaj o to, by uczestnicy eventu mieli wspaniałą pamiątkę, a Ty – materiał do promowania kolejnych wydarzeń, pozostawiając to zadanie nam.

04. Zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy, które niesie za sobą nieograniczoną ilość sposobów pokazania produktu. Zdjęcia i krótkie filmy produktowe zwiększają sprzedaż i przykuwają uwagę odbiorcy, pokazując specyfikę oferowanych produktów i ich działanie, świetnie urozmaicając ofertę.

05. Fotografia biznesowa

Zdjęcia biznesowe wpływają na postrzeganie firmy i jej wizerunek. Odpowiednie zdjęcia potrafią zbudować zaufanie u klienta, czy partnera biznesowego. Fotografia wizerunkowa jest wizytówką firmy, dlatego bardzo ważne jest, by zdjęcia były wysokiej jakości, adekwatnie do jakości oferowanych usług, czy produktów. Zdjęcia stockowe zostaw na Stocku i pokaż swoją firmę, jej pracowników i ich zadania w prawdziwym wydaniu.

06. Zdjęcia z powietrza

Realizacja zdjęć i nagrań z dronów, także z drona FPV, które są wykonywane przez licencjonowanych pilotów. Niestandardowe ujęcia zdecydowanie wzniosą produkcję na jeszcze wyższy poziom, dodając dynamiki filmowi oraz pokazując scenę z innej perspektywy.

07. Motoryzacja

Nasz dom produkcyjny tworzą fotografowie, których równoległą pasją jest motoryzacja. Niezwykle cieszymy się, gdy możemy połączyć zamiłowanie do fotografii z motoryzacją, tworząc ciekawe i oryginalne materiały. Kupujemy oczami, dlatego niezwykle ważne są dobrze i profesjonalnie wykonane zdjęcia i filmy. Uważamy, że kluczem do sukcesu udanej transakcji jest profesjonalne przedstawienie produktu.

08. Content pod Social Media

Fotografia koncertowa to rodzaj reportażu, jednak znacznie różniącego się od pozostałych. Podczas koncertu należy pokazać pasję artysty, jego widownię i interakcje między nimi, co nie jest łatwym zadaniem, gdyż odbywa się w trudnych warunkach.

zainteresowany? Napisz do nas

Razem stworzymy coś naprawdę niesamowitego!

Adres e-mail

hello@hexogroup.pl