W 2021 r. Polacy spędzili na streamach łącznie 311 mln godzin. To o ponad 46 procent więcej czasu niż w 2020 r. (...)

Źródło: www.streamerzy.pl

Nie możemy zapomnieć o dwóch, bardzo ważnych platformach — Instagramie oraz TikToku. Jak najbardziej, dają one możliwość transmisji na żywo, ale celowo nie uwzględnialiśmy ich w naszym porównaniu, bo w przeciwieństwie do pozostałych, nie dają oficjalnej możliwości transmisji przez urządzenia zewnętrzne. Jedyną opcją, jest transmisja bezpośrednio z telefonu, co znacznie ogranicza nasze możliwości.

Transmisja tego typu jest jednak świetnym uzupełnieniem live’a realizowanego na powyższych platformach!

W odbiorze transmisji bardzo ważny jest dźwięk! Znaleźliśmy sposób na podłączenie sumy dźwięku do telefonu, więc nawet transmisja na Instagramie lub TikToku, z nami będzie miała bardzo czysty i dobry dźwięk!

Platformy do prowadzenia transmisji na żywo – #YT #Facebook #Zoom #Vimeo

Streaming, czyli strumieniowe przesyłanie danych od nadawcy do odbiorcy poprzez platformy typu YouTube, Facebook, Vimeo lub Zoom, jest obecnie standardowym i niezwykle komfortowym zabiegiem transmitowania treści audio i wideo we współczesnym Internecie. Transmitowanie różnorakich treści umożliwiają platformy takie jak: YouTube, Facebook, Zoom oraz Vimeo. Jednak to tylko kilka z nich, gdyż wszystkich platform, które umożliwiają streamowanie, jest naprawdę wiele. Jak wybrać odpowiednią?

Zobacz inne wydarzenia

Opisz to, czego potrzebujesz i zostaw nam kontakt do siebie, a skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.